Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

3 posters

Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 10:03 am

Izgled - bistar
Boja - zuta
pH - 6.5

proteini - neg
Glukoza - neg
Acetom - neg
Urobilinogen - neg
Bilirubin - neg
Krv - poz

3 - 5 leukocita, 12-15 eritcita, 3-4 plocasta epitela
Malo bakterija

Trazila sam malo po netu eritrociti pokazuju infekciju i krv u urinu zbog peska ili nekog kamena, a i sama sam sumljala da mi je krenuo neki pesak. sutra idem u DZ pa cu videti sta kaze dr. Sve ostalo mi je ok. Nadam se da nije nista opasno :sad:


Poslednji izmenio Miljce dana Čet Okt 14, 2010 11:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 11:17 am

Samo da nije kamen :sad: Jel osecas bolove? Ako je pesak onda je to lakse, samo pij dosta tecnosti a pogotovo caj od persuna, odl. je za to, ja sam ga pila i spasio me. :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od M&D Sre Okt 06, 2010 11:27 am

inace svi cajevi su dobri sa kamenac ili pijesak jer te nagoni da izmokravas a to i treba

a draga ajde mi reci kako si osjetila da ti je pijesak krenuo jel imas neke specificne bolove ajde Tita ti reci jer me nesto zanima

a bice to dobro neboj se

a erittrociti ti pokazuju i upalu isto
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 11:33 am

Ma nemam nikakve bolove, nego kad mokrim neko malo peckanje na pocetku i to je to, kamen nije sigurno jer sam ga imala par puta u bubrgu, mislim da mi je za vikend bukvalno protrcao pesak,verovatno malo ostetio kanale i eto odatle krv, a inace pijem prolom vodu i sutra cu kupiti caj koji trudnice koriste za takve infekcije u trudnoci, samo da se posavetujem sa doktorkom
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od M&D Sre Okt 06, 2010 11:36 am

joj prolom voda je pravo dobra,samo je ti pij ja sam to mojoj maloj davala a i svi je i mi pijemo

mi smo koristili veliki(odrasli)caj od prolom vode,za ciscenje svih unutarnjih organa posebno bubrega


ide na litar prolom vode 100gr.lincure i stoji 7 dana,glotno kad se pije do boli grko ko sami cemer ali nekko se covjek osjeca izvanredno a to se na taste pije onako na sred srca
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 11:39 am

Ma kad krene kamen to su nenormalni bolovi, cak mi je dr rekao pre par godina da ce me manje boleti kad se budem poradjala :)
Samo sam se uplasila posto sam u drugom stanju da to ne steti bebi, a ovako nista ipak mi nije prvi put :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od M&D Sre Okt 06, 2010 11:42 am

ma bice to sve oki-doki macko,neboj se,kako ti kazes protrcao pjesak haha to kod tebe bila plima mala :haha:
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 11:46 am

Ma izleda :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od morena Sre Okt 06, 2010 12:44 pm

Ne brini se, ribice! Dr će ti sve sutra objasniti, vjerojatno nije ništa strašno. :hugs:
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 1:10 pm

Znam fish ali dzbe uvek neke brige :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 2:06 pm

Duso moja, nije to nista strasno...Ne brini....

Imas ili mokracni kamenac ili mesak u bubregu...
Trudnice smeju da piju caj od brusnice...I samo taj caj, ni jedan drugi za regulisanje peska. Pijes dva-tri puta dnevno po solju. Vise ti ne treba. Znam dve trudnice koje su ga pile i to po dr savetu...Ti se ipak konsultuj...I ne brini. To je prdez od problema... :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Sre Okt 06, 2010 2:27 pm

Hvalaaaaa :hugs: tako sam i mislila, kad sam uzela rezultat malo sam :rolleyes: dok nisam dosla kuci da procackam na netu :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Čet Okt 14, 2010 11:15 am

Juhuuuuu urinokultura sterilnaaaaa :aplauz: jeej jeej jeej
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Brana Čet Okt 14, 2010 11:30 am

jeej jeej jeej :hugs:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Čet Okt 14, 2010 11:31 am

Brana :: jeej jeej jeej :hugs:
:hugs: :hugs: :hugs: :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Čet Okt 14, 2010 6:19 pm

Bravo Miljce... jeej
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Gost Čet Okt 14, 2010 7:41 pm

Verolino ::Bravo Miljce... jeej
:hugs: :hugs: :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nalaz urina i urinokulture u trudnoci Empty Re: Nalaz urina i urinokulture u trudnoci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu