Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Vakcinacija bebe

+10
Maca
Zverka
Julija.
Bubi89
Crnokosa
Aleksandra18
smiley
Bubica
Ben 10
Brana
14 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Čet Okt 04, 2012 1:14 pm

Ja sam sad bila do DZ, promenili smo DR i potpisala sam da ne zelimo da primimo MMR ni ostale takodje, i rekla sam da cu jos zarmisliti da li da popije polio.. Dr je odmah pristala na sve :)
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Caca Čet Okt 04, 2012 8:02 pm

Sjajna vjest.Mi vodili Mihajla da primi trecu dozu Di-Te-Per Polio vakcine a on ima upalu desnog uveta,i bakterije u urinu.Sreca pa je doktorica jako oprezna [i svaki put sve provjeri pre nego nas uputi u dom.Sad pije neki sirup.I ja ga vodim na tu trecu dozu radi polio vakcine,a ostale ne zelim da prima.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Čet Okt 04, 2012 8:21 pm

Onda obavezno naglasi... Ja sam rekla da jos samo Polio zelimo, ali mooozda, ne znam.. :dont:
Ludim... Ali zaista!!!! :glupan: :ujedam:


Poslednji put izmenio Bubi89 dana Ned Okt 07, 2012 8:57 pm, izmenio ukupno 2 puta
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Ned Okt 07, 2012 8:55 pm

Jel ste culi da je vecina zemalja zabranila vakcinisanje, ili da vise nije obavezno.... Sve vise DRa priznaje sta zapravo ima u njima..
Joj ja se jezim...
Cak je i jedan nas DR rekao da dosta dece dbija leukemiju od nekog andraka iz majmunskih bubrega kojeg ima u DTPu ja mislim..

Jos sam sad na TLC gledala kako se mala otrovala zivom, jeeedva ostala ziva, 2g joj trebalo da se malo oporavi, a oni u vakcine trpaju zivu...
Sta nam rade majko mila...

I da, na forumu ejdnom su okacili ovo.... Kada budete imali vremena odgledajte... Da ne ispadne da sam luda :)

p.s. ali bar do 8 dela ;)


https://www.youtube.com/watch?v=FzB1Kv5Hado&feature=my_liked_videos&list=LLdFA516_A3ARCBWFr6oMy-Q
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Caca Pon Okt 08, 2012 8:34 pm

Uh mene automatski zeludac zaboli,moram to odgledati.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Tina Sre Okt 10, 2012 8:33 pm

ja nemam pojma te vase nazive,ovde je sve drugacije ???? :dont:
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Pon Nov 19, 2012 9:52 am

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.379997582078691.86654.372638272814622&type=3

OVO JE STRASNO...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Nensy85 Pon Nov 19, 2012 1:43 pm

Ovo je i vise nego strasno!!!!!!!!!!!!!!!
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Pon Nov 19, 2012 2:04 pm

Bogu hvala da je nismo primili... Eto sta se desava, cime sve truju decu...
A mi zmurimo na oba oka i pustamo da to rade...
Sad ce neko da kaze" e moje je primilo i sve super... " Da, jeste super, ali ovo se desi npr u jednom od 150 slucajeva, a zasto rizikovati da bas mi budemo taj slucaj...

U Rimavex vakcini protiv ospica pronašli smo razne kokošje viruse. U vakcini protiv dječje paralize pronašli smo acanthamoebu, takozvanu «amebu koja jede mozak». Majmunski citomegalovirus u vakcini protiv dječje paralize. Majmunski pjenasti virus u vakcini protiv rotavirusa. Virus ptičjeg raka u MMR vakcini. Razne mikroorganizme u vakcini protiv bedrenice. Pronašao sam potencijalno opasne inhibitore enzima u nekoliko vakcina. Pačje, pasje i zečje viruse u vakcini protiv rubeole. Virus ptičje leukoze u vakcini protiv gripe. Pestivirus u MMR vakcini.

Pitanje: Dajte da ovo razjasnimo. To su sve kontaminanti kojima nije mjesto u vakcinama.

Odgovor: Tako je. A ako pokušate izračunati kakvu štetu mogu uzrokovati ti kontaminanti, pa, mi to zapravo ne znamo jer nisu provedena nikakva testiranja, ili ih je provedeno vrlo malo. To je rulet. Iskušajte svoju sreću. Također, većina ljudi ne zna da se neke vakcine protiv dječje paralize, adenovirusa, rubeole, hepatitisa A i ospica rade s abortiranim ljudskim fetalnim tkivom. S vremena na vrijeme sam u tim vakcinama pronalazio nešto za što vjerujem da su fragmenti bakterija i virus dječje paralize, koji su mogli potjecati od tog fetalnog tkiva. Kada tražite kontaminante u vakcinama, možete naići na zbunjujuće materijale. Znate da ne bi trebali biti tamo, ali ne znate što točno imate. Pronašao sam nešto za što sam vjerovao da je vrlo mali «fragment» ljudske dlake, a također i ljudsku sluz. Pronašao sam nešto što se može nazvati samo «strana bjelančevina», što bi moglo značiti bilo što. To bi mogla biti bjelančevina iz virusa."

Ceo intervju ovde, u dokumentu grupe:

https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/299845220123332/
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Maca Čet Nov 22, 2012 11:58 pm

Ni ja Miti nisam mmr...Dosledno ne dam...
I sad cu cim prve boginje zavladaju da ga vodim kod dece da dobije,da i to pregrmim dok jos ne zna da se dranja....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Tina Pet Nov 23, 2012 1:24 pm

Mene stvarno strah i da citam o ovome i da razmisljam... Leni u njenoj knjizici,mislim to je knjiga za zdravlje stoji kada koju vakcinu treba da primi,i dr joj daje samo one koje su stvarno potrebne. Necu da se mesam u to,jer on mog muza sto se kaze izveo i verujem mu u potpunosti
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od marasrna Pon Dec 03, 2012 2:17 pm

Ja sam protiv vakcinacije.Znam malenu koja nije primila nijednu vakcinu i za razliku od njenih drugova nijednom nije bila bolesna.
Tajni službeni spisi stari 30 godina dokazuju da je cijepljenje temeljeno na vladinim lažima!
By Ljiljana Volic in Nevakcinisana Deca su Zdravija od Vakcinisane (Files)

... Savetodavni odbori za vakcine obično su „podmazani“ od strane industrije vakcina koji promovisu vakcine i pored dokaza koji dokazuju njihovu opasnost! Ovo je istina u Velikoj Britaniji još od ranih 1980-ih!
Dr Tomlijenovic objašnjava da je poznato još od 1981.g. da je obavezne vakcine izazivaju trajno oštećenje mozga kod dece; da je MMR vakcina povezanasa bar 10 poznatih slučajeva meningitisa i encefalitisa!!!! (1991. g. MMR vakcina izaziva autizam i cerebralni astrocitom, vrsta tumora mozga)!!!!!!!!!!!!!


Tajni službeni spisi stari 30 godina dokazuju da je cijepljenje temeljeno na vladinim lažima!

Autor: Irena Dujmušić
Matrix World
Sveobuhvatna istraga o unutrašnjem djelovanju nacionaliziranog zdravstvenog sustava Velike Britanije otkriva šokantno nasljeđe korupcije i laži u vezi politike cjepljenja ove zemlje. Prema riječima dr. Lucije Tomljenovic sa Sveučilišta British Columbia u Kanadi, savjetodavna i upravna tijela koja su postavila pravila i raspored cjepljenja u Engleskoj koja postoje sada već dugi niz desetljeća, skrivala su istinu o opasnostima cjepiva, i namjerno odobravala nesigurna cjepiva kako bi očuvala službeni raspored cijepljenja.
Kako prenosi Natural News, razotkriveni službeni dokumenti s tajnih sastanaka Ujedinjenog Odbora za Cijepljenje i Imunizaciju (JCVI), neovisnog tijela koje pomaže postaviti raspored cijepljenja u Velikoj Britaniji, otkrivaju da JCVI ignorira nezavisne podatke koji pokazuju da cjepiva nisu sigurna, i učvršćuje upitne podatke koje dostavljaju farmaceutske kompanije kao proizvođači cjepiva a koja tvrde da su cjepiva sigurna. Ova grupa je također obeshrabrila sva istraživanja koja su mogla dovesti u pitanje sigurnost cjepiva, i svjesno su lagali roditeljima kako bi se povećala ukupna stopa cijepljenja.
U svom radu Dr. Tomljenovic otkriva: „”JCVI je kontinuirano obustavljao kritične podatke o teškim nuspojavama i kontraindikacijama cijepljenja i roditeljima i zdravstvenim djelatnicima kako bi došli do ukupne stope cijepljenih osoba za koju su smatrali da je neophodna za „imunitet stada “, koncept koji ne počiva na čvrstim znanstvenim dokazima “.
“Službeni dokumenti dobiveni iz britanskog Ministarstva zdravstva (DH) i JCVI-a otkrivaju da su se britanske zdravstvene vlasti upustile u takvu praksu bar posljednjih 30 godina, očito isključivo u svrhu zaštite nacionalnog programa cijepljenja.”

Cijepljenje radi zaštite zdravlja ili zavjera zbog profita?
Ovaj rad na 45 stranica razotkriva mit da se vladina politika cijepljenja politika temelji na znanstvenim činjenicama, i umjesto toga pokazuje da su savjetodavni odbori za cjepiva, koji pomažu postaviti politiku cijepljenja, obično „podmazani“ od strane industrije cjepiva koji promiču cjepiva unatoč dokazima koji dokazuju njihovu opasnost. Ovo je istina u Velikoj Britaniji još od ranih 1980-ih.
Dr. Tomlijenovic objašnjava, na primjer, kako je JCVI-u poznato još od 1981. da je cjepivo protiv ospica, koje je dio službenog vladinog rasporeda cijepljenja, povezano s dugotrajnim neurološkim oštećenjima i smrću. Ona također ističe, s punim citatima i dokazima da je JCVI odavno svjestan da mnoga od obaveznih cjepiva uzrokuju trajno oštećenje mozga kod djece, ali su i dalje promovirali ta cjepiva.
Još jedno zapanjujuće otkriće iz rada dr. Tomlijenovic bavi se MMR cjepivom te kako je JCVI bio svjestan da to kontroverzno cjepivo može uzrokovati oštećenje mozga. Prijepis sa sastanka JCVI CSM / DH Pod-odbora o Nuspojavama iz 1990-te godine obznanjuje da je JCVI bio svjestan da je MMR cjepivo definitivno bilo povezano da uzrokuje barem 10 poznatih slučajeva i meningitisa i encefalitisa.
1991. godine JCVI ponovno pregledava pitanje sigurnost MMR cjepiva, te napominje da je u praćenju ranijih slučajeva meningitisa i encefalitisa koji su definitivno povezani s cjepivom, dvoje djece razvilo trajna neurološka oštećenja. Jedno dijete je razvilo problematično ponašanje, koje je povezano s autizmom a drugo je dobilo cerebralni astrocitom, vrstu tumora mozga. Niti jedna od ovih kritičnih informacija nije javno objavljena.
Za sve roditelje koji žele znati više o sigurnosti cjepiva, o pravoj istini koja se krija iza industrije cjepiva, a što vam nije dostupno u medijima od strane vlade i zdravstvenih organizacija možete pročitati na stranici Internacionalnog Savjeta za Cijepljenje gdje će vam više od stotine liječnika reći istinu o cjepivima . U njihovom specijalnom izvještaju koji je dostupan ovdje možete naći mnoge informacije kao:
- Zašto cjepiva NIKADA nisu dokazano sigurna i učinkovita.
- Popis nekih od ozbiljnih zdravstvenih nuspojava uzrokovanih cjepivima.
- Zašto se autizam povezuje s cjepivima.
- Šokantnu istinu o tome što je u cjepiva (abortirana fetalna tkiva, 59 različitih kemikalija, DNK iz oboljelih životinja i više)
- Pregled nekih od najopasnijih sastojaka cjepiva
- Važne savjete za roditelje kako bi zaštitili zdravlje svoje djece
- Online resursi za učenje o opasnostima od cjepiva
Moramo napomenuti da smo o svemu tome pisali ovdje na Matrix Worldu i da ćemo pisati i dalje.
Bez obzira da li ćete cijepiti svoje dijete ili ne, dugujete mu da budete valjano informirani o svim znanstvenim otkrićima i nuspojavama cjepiva.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od marasrna Pet Dec 07, 2012 11:05 am

Zene,poslusajte ovo za dobrobit vase dece i vas i vasih bliznjih:
https://www.youtube.com/watch?v=Icaza4-EOoQ
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Pet Feb 15, 2013 10:22 am

Jao Bogu hvala da ima jos nekog pametnog ;)

BRANO, u koji DZ ti vodis malog...
Uskoro cemo da se selimo blizu mojih, pa cu tao da ga prebacim u neki DZ, a treba mi DR koja ne s**e oko vakcina, koja ce da pristane na odbijanje, koja nece da nas prijavi...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Brana Pet Feb 15, 2013 12:04 pm

Bubi upravo zbog tih dr.koji ti non stop nesto lazno propagiraju,ja sam pocela malog da vodim u privatnu kliniku...Odjavila sam ga iz drzavnog dom zdravlja..
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Pet Feb 15, 2013 12:19 pm

Jel to moze? I kako?
Gde ga vodis? Ima li neka blizu nas tamo?
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od marasrna Pet Feb 15, 2013 12:42 pm

Bubi,nijedan lekar ne moze da te natera niti da te tuzi,postoji obrazac koji oni treba da potpisu ako zahtyevaju vakcinaciju,a nijedan lekar ga nece potpisati jer niko od njih ne garantuje da se detetu nece nesto desiti ako primi vakcinu.ja sam na fb u grupi Vakcinisana deca su zdravija od nevakcinisane i tamo se javljali roditelji koje su lekari tuzili ali su izgubili.tamo ima objasnjeno oko tog formulara,ako imas profil na fb mogu da te ubacim u grupu i da saznas sve sto te interesuje.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Bubi89 Pet Feb 15, 2013 12:50 pm

I ja sam u toj grupi :)
Ma znam, ali opet mogu da tuze, sve oni mogu, veruj mi, govna obicna...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od marasrna Pet Feb 15, 2013 1:03 pm

mogu ali ce izgubiti i ne mogu ti nista gbravo
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od marasrna Pet Feb 15, 2013 8:51 pm

KAKO ODBITI VAKCINISANJE
By Ljiljana Volic in Nevakcinisana Deca su Zdravija od Vakcinisane (Files) · Edit Doc

*Možete se izjasniti da ne želite da vaša deca budu vakcinisana i potpisati se KOD VAŠEG PEDIJATRA - na obrascu koji (bi oni trebalo da) imaju, ili u karton.



*Računajte na to da postoji mogućnost da pokušaju da vas ubede. I pri tome koriste:

Pet moćnih PSIHOLOŠKIH TRIKOVA koje koristi vaš lekar da bi vakcinisao vaše dete

https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/340819996025854/



*Ukoliko lekar pravi probleme i ne prihvata to - menjajte lekara, to je najjednostavnija mera. Pronađite nekoga koji nije tako "tvrd".



*Ukoliko ne možete da nađete "adekvatnog" lekara, odnesite vašem lekaru izjavu / garanciju koju ON treba da potpiše:

Vakcinacijski Obrazac - Liječnikovo Jamstvo Za Sigurnost Cjepiva - verzija na hrvatskom, srpskom i makedonskom https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/242693142505207/



*I postavite mu pitanja (pismeno) na koja on (pismeno) treba da vam odgovori, a na šta imate pravo po zakonu o zaštiti pacijenata a on OBAVEZU da vam sve to saopšti:

Pitajte ovo prije cijepljenja! - ODLIČNA POMOĆ RODITELJIMA https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/301095559998298/



*Na odgovore na ta pitanja imate pravo po ovom zakonu:

ZAKON O ZAŠTITI PACIJENATA / Hrvatska, BIH, Srbija, Crna Gora, Makedonija

https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/304664609641393/



Ovo je savet advokata za Srbiju. U dokumentu su posebno obeležena mesta na koja treba obratiti pažnju. Ostalima može da bude od pomoći da pronađu odgovarajuće članove zakona u zakonu svoje zemlje (link gore) - za Makedoniju ima nešto niže u dokumentu). Ukoliko neko ima nešto slično za neku ex-yu zemlju, molim da stavi ovde (to jest, u komentare, da bude uočljivo da ima novina):Zakon o zdravstvenoj zaštiti,propisi o vakcinaciji

https://www.facebook.com/groups/204234299684425/340701022704418/





*Ukoliko tek treba da se porodite, NAJAVITE PRE POROĐAJA da ne želite da vam dete bude vakcinisano. I bebu NE ISPUŠTAJTE iz vida, ako je ikako moguće. Iskustva su u tom pogledu različita. Negde se potpisuje pre porođaja, a negde posle. Al oči držite otvorene.Takođe, obratite pažnju i na vitamin K za koji većina trudnica ne zna, a daje se bebama u prvih 24 sata posle rođenja. Najverovatnija posledica - pojačana fiziološka žutica, leukemija i ko zna šta sve još. Dakle, naglasite da ne želite ni vitamin K. Ne znam da li u zakonu piše nešto o tome, ali bi trebalo proveriti:

Buduće mame - obratite pažnju!!! VITAMIN K i KO ZNA ŠTA SVE JOŠ???https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/328866707221183/



*Vakcinacija u Makedonijihttps://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/355920791182441/



*U Hrvatskoj takođe postoji bratska grupa na istu temu

https://www.facebook.com/groups/183655991667224/?bookmark_t=group

Kao i udruga: http://www.zivot-ili-cijepljenje.hr/





*Ukoliko su deca već primila neke vakcine, potrebno ih je očistiti od tih otrova kojih su se naprimali i situacija sa zdravljem će se znatno popraviti. Ovo je takođe i uputstvo za nevakcinisane, kako ih najbolje zaštiti i održavati imuni sistem:

KAKO ZAŠTITI (NE)VAKCINISANU DECU, to jest, KAKO POMOĆI U IZGRADNJI I ODRŽAVANJU DOBROG IMUNOLOŠKOG SISTEMA

ttp://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/323036604470860/



*Ukoliko je dete primilo vakcinu i ima reakcije, ovde su priručni saveti šta treba u tom slučaju uraditi:

Šta treba uraditi u slučaju da dete ima reakciju na vakcinu

https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/349307928510394/



*Na ovom linku imate dodatne pomoćne metode čišćenja:

RAZNI PRIRODNI NAČINI DETOKSIKACIJE ORGANIZMA

https://www.facebook.com/groups/159740454116642/doc/369290186495000/13



*Primeri isceljenja od raznih bolesti - prirodnim putem, detoksifikacijom organizma

https://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/336079779833209/



*SVRHA DEČIJIH BOLESTIhttps://www.facebook.com/groups/204234299684425/doc/239367756171079/



U datoteci grupe ima još more materijalam o vbakcinama, njhovom sastavu, delovanju, nuspojavama, primerima štetnog dejstva, studijama, istraživanjima ...https://www.facebook.com/groups/204234299684425/f
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od marasrna Čet Feb 06, 2014 4:51 pm

Sud priznaje da vakcine izazivaju autizam
Januar 2, 2014ZdravljesanelaPodijeli
Sud priznaje da vakcine izazivaju autizam
MMR vaccine causes autism

MMR vaccine causes autism

Nakon decenijske rasprave, nedavno je na sudu dobijeno priznanja farmaceutskih tvrtki da cjepiva u stvari uzrokuju autizam kod djece. Trebalo je tako dugo jer praktično isti ljudi koji posjeduju svjetske farmaceutske tvrtke - također posjeduju i svjetske medije. Pronalaženje pouzdane informacije o autizmu bilo je mukotrpan posao, sve do sada

Objavljeno: 05. avg 2013 | Whiteout Press

U središtu gotovo petnaestogodišnje kontroverze nalazi se dr. Andrew Wakefield u Austinu, Texas. On je prvi objavio sumnju u vezu između bolesti želuca i autizma, te uzimajući nalaze korak dalje, vezu između bolesti želuca, autizma i takozvanog MMR cjepiva (vakcina) protiv "ospica, rubeole i zaušnjaka".

Za to otkriće, koje je objavio još 1996. godine, i naknadno objavio u znanstvenim magazinima 1998. godine, Dr. Andrew Wakefield je uskoro postao žrtva negativne kampanje velikih farmaceutskih korporacija i medijskih tvrtki. Medijska kampanja svjetskih razmjera potpuno ga je uništila. Postao je progonjen i procesuiran do te mjere da više nije mogao legalno prakticirati medicinu.

Ali je umjesto toga postao najprodavaniji autor i osnivač "Strategic Autism Initiative" i ravnatelj kompanije "Autism Media Channel". Počeo se boriti protiv medijske blokade kojom su ga okružili svjetski mediji.

Zahvaljujući njegovom pisanju i medijskom oglašavanju, u posljednjih nekoliko mjeseci, sudovi, vlade i proizvođači cjepiva tiho su priznali činjenicu da MMR-cjepivo "najvjerojatnije" uzrokuje autizam i želučane bolesti kod djece. Farmaceutske tvrtke su čak otišle toliko daleko da su platili ogromne novčane odštete oboljelima, u ukupnom iznosu od nekoliko milijuna, u pokušaju da im nadoknade štetu i kupe njihovu šutnju u kampanji protiv Dr. Andrew Wakefielda.
Masovni prosvjedi širom Amerike

Vijest da cjepiva uzrokuju autizam brzo se proširila diljem SAD-a, unatoč koordiniranoj medijskoj blokadi širom svijeta. Roditelji i mladi ljudi, koji čak nemaju djece, vršili su snažan pritisak na američku vladu i odgovorne, te su farmaceutske kompanije konačno popustile pred javnim osudama.

U decembru/prosincu 2012, vijesti o revolucionarnom radu Dr. Andrew Wakefielda pokupile su i neovisne medijske kuće, kao Liberty Beacon. Vijest se napokon počela objavljivati ​​širom Amerike pa i cijelog svijeta. Liberty Beacon je uskoro pisao kako su stotine tisuća dolara dodijeljene Ryan Mojabi, čiji su roditelji opisali kako "MMR cjepiva" stvarno izazivaju "ozbiljne ozljede na mozgu, dijagnosticirane kao ASD" (Autism Spectrum Disorder).

Liberty Beacon je nakon toga detaljno pokrivao razne sudske procese koji su pokretani širom svijeta protiv farmaceuta kao slučajevi: Emily Moller, Hannah Poling, Bailey Banks, Misty Hyatt, Kienan Freeman, Valentino Bocca, Julia Grimes... U svim tim slučajevima je sud, pod pritiskom javnosti i peticija, presudio da vakcine stvrno izazivaju štetne promjene na mozgu djece, a MMR cjepivo bilo je zajednički nazivnik u svim tim slučajevima.

Profesionalna karijera Dr. Wakefielda bila je potpuno uništena tokom zadnjih 15 godina i to je bilo dopunsko gorivo za veliki interes javnosti. Kako su mnogi roditelji polako postajali svjesni opasnosti MMR cjepiva, diljem svijeta su odbijali obavezno cijepljenje djece.

Zadnji napad na Dr. Wakefielda zbio se tokom prošle godine kada je britanska vlada pokušala da ga optuži za sve veći stepen epidemije ospica u zemlji ali sudovi i zabrinuta javnost pomogli su da se zaustavi i taj posljednji napad na doktora.

izvor: whydontyoutrythis.com

Slična kampanja se sada vodi i oko famoznog cjepiva protiv gripe, gdje savjesni ljekari nastoje pokazati kako je cjepivo puno opasnije od same gripe, a bivaju progonjeni zato jer rade svoj posao.


Mi necemo vakcinisati nase dete........
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Vakcinacija bebe - Page 4 Empty Re: Vakcinacija bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu